Aktuálny lokálny čas v Dornava, Slovinsko
Otázka: Koľko je hodín v Dornava? Odpovedať: Dornava sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 01:20 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Dornava Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 1 hodina (hodiny), 39 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Dornava Zmena času 2026, 2027 (Europe/Ljubljana) »
| Dornava Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovinsko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 1 267 = 0.631‰ SVN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 217 m |
| GPS súradnice | 46° 26' 12" Sever, 15° 57' 13" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5163.3 km (3208.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4843.8 km (3009.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovinčina (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Dornava
Čas v Dornava teraz
![]() 05:08 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 0.631‰ SVN Obyvateľstvo



