Aktuálny lokálny čas v Celje, Slovinsko
Otázka: Koľko je hodín v Celje? Odpovedať: Celje sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:16 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Celje Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 43 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Celje Zmena času 2026, 2027 (Europe/Ljubljana) »
| Celje Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovinsko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 37 520 = 18.695‰ SVN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 240 m |
| GPS súradnice | 46° 13' 51.3" Sever, 15° 15' 37.6" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5140.4 km (3194.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4866.7 km (3024 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovinčina (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Celje
Čas v Celje teraz
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 20:40 |

= 18.695‰ SVN Obyvateľstvo



