Aktuálny lokálny čas v Quthing, Lesotho
Otázka: Koľko je hodín v Quthing? Odpovedať: Quthing sa nachádza v časovom pásme "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): pondelok, 01. jún 2026, 00:47 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nie sú známe zmeny.
» Quthing Zmena času 2026, 2027 (Africa/Maseru) »
| Quthing Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Lesotho |
| Mena: | LSL, Loti |
| Kontinent: | Afrika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 24 130 = 12.571‰ LSO Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 1515 m |
| GPS súradnice | 30° 24' 0" Juh, 27° 42' 1" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3380.2 km (2100.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6626.9 km (4117.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Lesotho (+3) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • M [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Quthing
Čas v Quthing teraz
![]() 06:57 |
![]() |
![]() 17:16 |

= 12.571‰ LSO Obyvateľstvo



