Aktuálny lokálny čas v Maputsoe, Lesotho
Otázka: Koľko je hodín v Maputsoe? Odpovedať: Maputsoe (Leribe) sa nachádza v časovom pásme "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): pondelok, 01. jún 2026, 00:47 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nie sú známe zmeny.
» Maputsoe Zmena času 2026, 2027 (Africa/Maseru) »
| Maputsoe Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Lesotho |
| Mena: | LSL, Loti |
| Kontinent: | Afrika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 32 117 = 16.732‰ LSO Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 1583 m |
| GPS súradnice | 28° 53' 11.8" Juh, 27° 53' 56.9" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3211.9 km (1995.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6795.2 km (4222.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Lesotho (+3) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • M [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Maputsoe
Čas v Maputsoe teraz
![]() 06:53 |
![]() |
![]() 17:18 |

= 16.732‰ LSO Obyvateľstvo



