Aktuálny lokálny čas v Mafeteng, Lesotho
Otázka: Koľko je hodín v Mafeteng? Odpovedať: Mafeteng sa nachádza v časovom pásme "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): pondelok, 01. jún 2026, 00:47 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nie sú známe zmeny.
» Mafeteng Zmena času 2026, 2027 (Africa/Maseru) »
| Mafeteng Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Lesotho |
| Mena: | LSL, Loti |
| Kontinent: | Afrika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 57 059 = 29.725‰ LSO Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 1669 m |
| GPS súradnice | 29° 49' 22.8" Juh, 27° 14' 14.8" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3316 km (2060.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6691.1 km (4157.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Lesotho (+3) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • M [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Mafeteng
Čas v Mafeteng teraz
![]() 06:58 |
![]() |
![]() 17:19 |

= 29.725‰ LSO Obyvateľstvo



