Aktuálny lokálny čas v San Bartolomé, Španielsko
Otázka: Koľko je hodín v San Bartolomé? Odpovedať: San Bartolomé (Canary Islands) sa nachádza v časovom pásme "WEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 06:28 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
San Bartolomé Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 151 deň, 19 hodina (hodiny), 31 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» San Bartolomé Zmena času 2026, 2027 (Atlantic/Canary) »
| San Bartolomé Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Španielsko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 18 517 = 0.398‰ ESP Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 275 m |
| GPS súradnice | 29° 0' 3.3" Sever, 13° 36' 46.8" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3224.6 km (2003.7 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 6782.5 km (4214.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Španielsko (+4) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený San Bartolomé
Čas v San Bartolomé teraz
![]() 06:57 |
![]() |
![]() 20:45 |

= 0.398‰ ESP Obyvateľstvo



