Aktuálny lokálny čas v Vrbové, Slovensko
Otázka: Koľko je hodín v Vrbové? Odpovedať: Vrbové (Trnavský) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 23:13 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Vrbové Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 3 hodina (hodiny), 46 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Vrbové Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Vrbové Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovensko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 249 = 1.146‰ SVK Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 183 m |
| GPS súradnice | 48° 37' 11" Sever, 17° 43' 21.4" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5406 km (3359.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4601.1 km (2859 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovenský (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Vrbové
Čas v Vrbové teraz
![]() 04:53 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 1.146‰ SVK Obyvateľstvo



