Aktuálny lokálny čas v Prievidza, Slovensko
Otázka: Koľko je hodín v Prievidza? Odpovedať: Prievidza (Nitriansky) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 21:55 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Prievidza Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 5 hodina (hodiny), 4 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Prievidza Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Prievidza Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovensko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 52 987 = 9.713‰ SVK Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 295 m |
| GPS súradnice | 48° 46' 28.1" Sever, 18° 37' 39" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5423.2 km (3369.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4583.9 km (2848.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovenský (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Prievidza
Čas v Prievidza teraz
![]() 04:49 |
![]() |
![]() 20:35 |

= 9.713‰ SVK Obyvateľstvo



