Aktuálny lokálny čas v Považská Bystrica, Slovensko
Otázka: Koľko je hodín v Považská Bystrica? Odpovedať: Považská Bystrica (Trenčiansky) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 21:57 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Považská Bystrica Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 5 hodina (hodiny), 2 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Považská Bystrica Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Považská Bystrica Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovensko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 43 936 = 8.054‰ SVK Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 280 m |
| GPS súradnice | 49° 7' 17.5" Sever, 18° 25' 18.1" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5461.8 km (3393.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4545.3 km (2824.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovenský (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Považská Bystrica
Čas v Považská Bystrica teraz
![]() 04:48 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 8.054‰ SVK Obyvateľstvo



