Aktuálny lokálny čas v Nové Zámky, Slovensko
Otázka: Koľko je hodín v Nové Zámky? Odpovedať: Nové Zámky (Nitriansky) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 20:38 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nové Zámky Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 6 hodina (hodiny), 21 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Nové Zámky Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Nové Zámky Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovensko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 42 044 = 7.707‰ SVK Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 122 m |
| GPS súradnice | 47° 59' 7.6" Sever, 18° 9' 43" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5335.5 km (3315.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4671.6 km (2902.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovenský (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Nové Zámky
Čas v Nové Zámky teraz
![]() 04:54 |
![]() |
![]() 20:34 |

= 7.707‰ SVK Obyvateľstvo



