Aktuálny lokálny čas v Handlová, Slovensko
Otázka: Koľko je hodín v Handlová? Odpovedať: Handlová (Nitriansky) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 23:13 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Handlová Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 3 hodina (hodiny), 46 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Handlová Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Handlová Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovensko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 18 018 = 3.303‰ SVK Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 424 m |
| GPS súradnice | 48° 43' 39.4" Sever, 18° 45' 36.4" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5418 km (3366.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4589.1 km (2851.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovenský (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Handlová
Čas v Handlová teraz
![]() 04:49 |
![]() |
![]() 20:35 |

= 3.303‰ SVK Obyvateľstvo



