Aktuálny lokálny čas v Dolný Kubín, Slovensko
Otázka: Koľko je hodín v Dolný Kubín? Odpovedať: Dolný Kubín (Žilinský) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 21:57 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Dolný Kubín Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 5 hodina (hodiny), 2 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Dolný Kubín Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Dolný Kubín Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovensko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 20 401 = 3.74‰ SVK Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 520 m |
| GPS súradnice | 49° 12' 35.4" Sever, 19° 18' 12.3" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5471.6 km (3399.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4535.4 km (2818.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovenský (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Dolný Kubín
Čas v Dolný Kubín teraz
![]() 04:45 |
![]() |
![]() 20:35 |

= 3.74‰ SVK Obyvateľstvo



