Aktuálny lokálny čas v Brezno, Slovensko
Otázka: Koľko je hodín v Brezno? Odpovedať: Brezno (Banskobystrický) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 21:56 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Brezno Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 5 hodina (hodiny), 3 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Brezno Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Brezno Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Slovensko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 23 055 = 4.226‰ SVK Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 492 m |
| GPS súradnice | 48° 48' 15.5" Sever, 19° 38' 10.7" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5426.5 km (3371.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4580.5 km (2846.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovenský (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Brezno
Čas v Brezno teraz
![]() 04:45 |
![]() |
![]() 20:32 |

= 4.226‰ SVK Obyvateľstvo



