Aktuálny lokálny čas v Simeria, Rumunsko
Otázka: Koľko je hodín v Simeria? Odpovedať: Simeria (Hunedoara) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 02:15 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Simeria Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 152 deň, 1 hodina (hodiny), 44 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Simeria Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bucharest) »
| Simeria Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rumunsko |
| Mena: | RON, Leu |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 13 827 = 0.63‰ ROU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 200 m |
| GPS súradnice | 45° 51' 0" Sever, 23° 1' 0" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5098 km (3167.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4909 km (3050.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Rumunčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Simeria
Čas v Simeria teraz
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 21:04 |

= 0.63‰ ROU Obyvateľstvo



