Aktuálny lokálny čas v Piatra Olt, Rumunsko
Otázka: Koľko je hodín v Piatra Olt? Odpovedať: Piatra Olt (Olt) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 02:20 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Piatra Olt Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 152 deň, 1 hodina (hodiny), 39 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Piatra Olt Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bucharest) »
| Piatra Olt Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rumunsko |
| Mena: | RON, Leu |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 313 = 0.287‰ ROU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 132 m |
| GPS súradnice | 44° 22' 0" Sever, 24° 16' 0" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4933.1 km (3065.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5074 km (3152.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Rumunčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Piatra Olt
Čas v Piatra Olt teraz
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 20:54 |

= 0.287‰ ROU Obyvateľstvo



