Aktuálny lokálny čas v Oradea, Rumunsko
Otázka: Koľko je hodín v Oradea? Odpovedať: Oradea (Bihor) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 01:06 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Oradea Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 152 deň, 2 hodina (hodiny), 53 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Oradea Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bucharest) »
| Oradea Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rumunsko |
| Mena: | RON, Leu |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 206 614 = 9.409‰ ROU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 134 m |
| GPS súradnice | 47° 4' 0" Sever, 21° 55' 60" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5233.3 km (3251.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4773.7 km (2966.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Rumunčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Oradea
Čas v Oradea teraz
![]() 05:44 |
![]() |
![]() 21:13 |

= 9.409‰ ROU Obyvateľstvo



