Aktuálny lokálny čas v Floreşti, Rumunsko
Otázka: Koľko je hodín v Floreşti? Odpovedať: Floreşti (Cluj) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 02:17 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Floreşti Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 152 deň, 1 hodina (hodiny), 42 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Floreşti Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bucharest) »
| Floreşti Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rumunsko |
| Mena: | RON, Leu |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 7 397 = 0.337‰ ROU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 366 m |
| GPS súradnice | 46° 44' 44.7" Sever, 23° 29' 37.5" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5197.6 km (3229.7 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4809.4 km (2988.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Rumunčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Floreşti
Čas v Floreşti teraz
![]() 05:39 |
![]() |
![]() 21:06 |

= 0.337‰ ROU Obyvateľstvo



