Aktuálny lokálny čas v Felnac, Rumunsko
Otázka: Koľko je hodín v Felnac? Odpovedať: Felnac (Arad) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 02:16 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Felnac Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 152 deň, 1 hodina (hodiny), 43 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Felnac Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bucharest) »
| Felnac Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rumunsko |
| Mena: | RON, Leu |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 097 = 0.232‰ ROU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 113 m |
| GPS súradnice | 46° 7' 0" Sever, 21° 8' 60" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5127.7 km (3186.2 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4879.4 km (3031.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Rumunčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Felnac
Čas v Felnac teraz
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 21:13 |

= 0.232‰ ROU Obyvateľstvo



