Aktuálny lokálny čas v Baia Mare, Rumunsko
Otázka: Koľko je hodín v Baia Mare? Odpovedať: Baia Mare (Maramureş) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 01:08 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Baia Mare Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 152 deň, 2 hodina (hodiny), 52 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Baia Mare Zmena času 2026, 2027 (Europe/Bucharest) »
| Baia Mare Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rumunsko |
| Mena: | RON, Leu |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 136 553 = 6.218‰ ROU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 220 m |
| GPS súradnice | 47° 39' 26.2" Sever, 23° 34' 5.1" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5299 km (3292.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4708.1 km (2925.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Rumunčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Baia Mare
Čas v Baia Mare teraz
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 21:09 |

= 6.218‰ ROU Obyvateľstvo



