Aktuálny lokálny čas v Mödling, Rakúsko
Otázka: Koľko je hodín v Mödling? Odpovedať: Mödling (Lower Austria) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 23:10 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Mödling Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 3 hodina (hodiny), 49 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Mödling Zmena času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Mödling Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rakúsko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 20 710 = 2.524‰ AUT Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 222 m |
| GPS súradnice | 48° 5' 9.8" Sever, 16° 17' 21.2" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5346.7 km (3322.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4660.4 km (2895.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Nemecký/Rakúsko (+3) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Mödling
Čas v Mödling teraz
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 20:42 |

= 2.524‰ AUT Obyvateľstvo



