Aktuálny lokálny čas v Kufstein, Rakúsko
Otázka: Koľko je hodín v Kufstein? Odpovedať: Kufstein (Tyrol) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:15 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Kufstein Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 44 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Kufstein Zmena času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Kufstein Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rakúsko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 16 115 = 1.964‰ AUT Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 483 m |
| GPS súradnice | 47° 34' 60" Sever, 12° 10' 0" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5290.8 km (3287.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4716.3 km (2930.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Nemecký/Rakúsko (+3) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Kufstein
Čas v Kufstein teraz
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 20:57 |

= 1.964‰ AUT Obyvateľstvo



