Aktuálny lokálny čas v Hainburg an der Donau, Rakúsko
Otázka: Koľko je hodín v Hainburg an der Donau? Odpovedať: Hainburg an der Donau (Lower Austria) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:20 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Hainburg an der Donau Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 39 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Hainburg an der Donau Zmena času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Hainburg an der Donau Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rakúsko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 622 = 0.685‰ AUT Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 170 m |
| GPS súradnice | 48° 8' 46.6" Sever, 16° 56' 42.1" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5353.4 km (3326.4 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4653.7 km (2891.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Nemecký/Rakúsko (+3) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Hainburg an der Donau
Čas v Hainburg an der Donau teraz
![]() 04:58 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 0.685‰ AUT Obyvateľstvo



