Aktuálny lokálny čas v Bregenz, Rakúsko
Otázka: Koľko je hodín v Bregenz? Odpovedať: Bregenz (Vorarlberg) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 23:12 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Bregenz Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 3 hodina (hodiny), 47 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Bregenz Zmena času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Bregenz Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Rakúsko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 27 611 = 3.365‰ AUT Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 405 m |
| GPS súradnice | 47° 30' 11.2" Sever, 9° 44' 49.6" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5281.9 km (3282 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4725.2 km (2936.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Nemecký/Rakúsko (+3) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Bregenz
Čas v Bregenz teraz
![]() 05:30 |
![]() |
![]() 21:06 |

= 3.365‰ AUT Obyvateľstvo



