Aktuálny lokálny čas v Wieprz, Poľsko
Otázka: Koľko je hodín v Wieprz? Odpovedať: Wieprz (Lesser Poland Voivodeship) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:17 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Wieprz Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 42 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Wieprz Zmena času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Wieprz Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Poľsko |
| Mena: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 002 = 0.13‰ POL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 289 m |
| GPS súradnice | 49° 53' 27.3" Sever, 19° 21' 24.8" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5547.4 km (3447 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4459.7 km (2771.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Poľský |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Wieprz
Čas v Wieprz teraz
![]() 04:40 |
![]() |
![]() 20:39 |

= 0.13‰ POL Obyvateľstvo



