Aktuálny lokálny čas v Szczawnica, Poľsko
Otázka: Koľko je hodín v Szczawnica? Odpovedať: Szczawnica (Lesser Poland Voivodeship) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 01:20 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Szczawnica Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 1 hodina (hodiny), 39 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Szczawnica Zmena času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Szczawnica Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Poľsko |
| Mena: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 032 = 0.157‰ POL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 464 m |
| GPS súradnice | 49° 25' 27.7" Sever, 20° 29' 5.5" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5495.5 km (3414.7 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4511.6 km (2803.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Poľský |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Szczawnica
Čas v Szczawnica teraz
![]() 04:38 |
![]() |
![]() 20:32 |

= 0.157‰ POL Obyvateľstvo



