Aktuálny lokálny čas v Rawa Mazowiecka, Poľsko
Otázka: Koľko je hodín v Rawa Mazowiecka? Odpovedať: Rawa Mazowiecka (Łódź Voivodeship) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:19 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Rawa Mazowiecka Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 40 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Rawa Mazowiecka Zmena času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Rawa Mazowiecka Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Poľsko |
| Mena: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 17 770 = 0.462‰ POL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 138 m |
| GPS súradnice | 51° 45' 51.7" Sever, 20° 15' 17.7" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5755.7 km (3576.4 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4251.4 km (2641.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Poľský |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Rawa Mazowiecka
Čas v Rawa Mazowiecka teraz
![]() 04:28 |
![]() |
![]() 20:44 |

= 0.462‰ POL Obyvateľstvo



