Aktuálny lokálny čas v Płock, Poľsko
Otázka: Koľko je hodín v Płock? Odpovedať: Płock (Masovian Voivodeship) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 23:11 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Płock Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 3 hodina (hodiny), 49 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Płock Zmena času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Płock Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Poľsko |
| Mena: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 127 474 = 3.311‰ POL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 103 m |
| GPS súradnice | 52° 32' 48.6" Sever, 19° 42' 23" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5842.7 km (3630.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4164.4 km (2587.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Poľský |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Płock
Čas v Płock teraz
![]() 04:27 |
![]() |
![]() 20:49 |

= 3.311‰ POL Obyvateľstvo



