Aktuálny lokálny čas v Luzino, Poľsko
Otázka: Koľko je hodín v Luzino? Odpovedať: Luzino (Pomeranian Voivodeship) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:17 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Luzino Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 42 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Luzino Zmena času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Luzino Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Poľsko |
| Mena: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 7 056 = 0.183‰ POL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 81 m |
| GPS súradnice | 54° 33' 57.7" Sever, 18° 6' 32.7" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 6067.2 km (3770 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 3939.9 km (2448.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Poľský |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Luzino
Čas v Luzino teraz
![]() 04:21 |
![]() |
![]() 21:08 |

= 0.183‰ POL Obyvateľstvo



