Aktuálny lokálny čas v Drezdenko, Poľsko
Otázka: Koľko je hodín v Drezdenko? Odpovedať: Drezdenko (Lubusz) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:14 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Drezdenko Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 45 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Drezdenko Zmena času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Drezdenko Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Poľsko |
| Mena: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 10 541 = 0.274‰ POL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 30 m |
| GPS súradnice | 52° 50' 17.9" Sever, 15° 49' 50.8" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5875.1 km (3650.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4132 km (2567.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Poľský |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Drezdenko
Čas v Drezdenko teraz
![]() 04:40 |
![]() |
![]() 21:07 |

= 0.274‰ POL Obyvateľstvo



