Aktuálny lokálny čas v Bystrzyca Kłodzka, Poľsko
Otázka: Koľko je hodín v Bystrzyca Kłodzka? Odpovedať: Bystrzyca Kłodzka (Lower Silesian Voivodeship) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:19 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Bystrzyca Kłodzka Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 40 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Bystrzyca Kłodzka Zmena času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Bystrzyca Kłodzka Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Poľsko |
| Mena: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 10 375 = 0.269‰ POL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 378 m |
| GPS súradnice | 50° 18' 6.4" Sever, 16° 38' 32.3" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5593 km (3475.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4414 km (2742.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Poľský |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Bystrzyca Kłodzka
Čas v Bystrzyca Kłodzka teraz
![]() 04:49 |
![]() |
![]() 20:51 |

= 0.269‰ POL Obyvateľstvo



