Aktuálny lokálny čas v Varėna, Litva
Otázka: Koľko je hodín v Varėna? Odpovedať: Varėna (Alytaus apskritis) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 02:13 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Varėna Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 1 hodina (hodiny), 46 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Varėna Zmena času 2026, 2027 (Europe/Vilnius) »
| Varėna Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Litva |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 10 304 = 3.499‰ LTU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 123 m |
| GPS súradnice | 54° 13' 0" Sever, 24° 34' 0" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 6028.3 km (3745.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 3978.7 km (2472.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Litovský (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Varėna
Čas v Varėna teraz
![]() 04:57 |
![]() |
![]() 21:40 |

= 3.499‰ LTU Obyvateľstvo



