Aktuálny lokálny čas v Silute, Litva
Otázka: Koľko je hodín v Silute? Odpovedať: Silute (Klaipėdos apskritis) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 01:13 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Silute Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 46 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Silute Zmena času 2026, 2027 (Europe/Vilnius) »
| Silute Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Litva |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 21 760 = 7.39‰ LTU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 8 m |
| GPS súradnice | 55° 20' 56" Sever, 21° 28' 59" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 6154.2 km (3824.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 3852.8 km (2394 mi) |
| Jazyky: [*2] | Litovský (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Silute
Čas v Silute teraz
![]() 05:03 |
![]() |
![]() 21:59 |

= 7.39‰ LTU Obyvateľstvo



