Aktuálny lokálny čas v Molėtai, Litva
Otázka: Koľko je hodín v Molėtai? Odpovedať: Molėtai sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 02:12 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Molėtai Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 1 hodina (hodiny), 47 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Molėtai Zmena času 2026, 2027 (Europe/Vilnius) »
| Molėtai Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Litva |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 7 243 = 2.46‰ LTU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 155 m |
| GPS súradnice | 55° 13' 60" Sever, 25° 25' 0" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 6141.4 km (3816.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 3865.7 km (2402 mi) |
| Jazyky: [*2] | Litovský (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Molėtai
Čas v Molėtai teraz
![]() 04:48 |
![]() |
![]() 21:43 |

= 2.46‰ LTU Obyvateľstvo



