Aktuálny lokálny čas v Rimouski, Kanada
Otázka: Koľko je hodín v Rimouski? Odpovedať: Rimouski (Quebec) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 19:54 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Rimouski Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 6 hodina (hodiny), 5 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Rimouski Zmena času 2026, 2027 (America/Toronto) »
| Rimouski Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Kanada |
| Mena: | CAD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 42 240 = 1.254‰ CAN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 23 m |
| GPS súradnice | 48° 26' 55.6" Sever, 68° 31' 26.3" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5387 km (3347.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4620.1 km (2870.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Kanada (+2) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Rimouski
Čas v Rimouski teraz
![]() 04:39 |
![]() |
![]() 20:23 |

= 1.254‰ CAN Obyvateľstvo



