Aktuálny lokálny čas v Brossard, Kanada
Otázka: Koľko je hodín v Brossard? Odpovedať: Brossard (Quebec) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:37 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Brossard Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 22 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Brossard Zmena času 2026, 2027 (America/Toronto) »
| Brossard Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Kanada |
| Mena: | CAD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 69 575 = 2.066‰ CAN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 17 m |
| GPS súradnice | 45° 27' 0.3" Sever, 73° 27' 57" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5053.6 km (3140.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4953.5 km (3078 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Kanada (+2) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Brossard
Čas v Brossard teraz
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 20:31 |

= 2.066‰ CAN Obyvateľstvo



