Aktuálny lokálny čas v Bellechasse Regional County Municipality, Kanada
Otázka: Koľko je hodín v Bellechasse Regional County Municipality? Odpovedať: Bellechasse Regional County Municipality (Quebec) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:40 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Bellechasse Regional County Municipality Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 19 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Bellechasse Regional County Municipality Zmena času 2026, 2027 (America/Toronto) »
| Bellechasse Regional County Municipality Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Kanada |
| Mena: | CAD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 29 570 = 0.878‰ CAN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 308 m |
| GPS súradnice | 46° 40' 0" Sever, 70° 43' 0" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5188.8 km (3224.2 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4818.2 km (2993.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Kanada (+2) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Bellechasse Regional County Municipality
Čas v Bellechasse Regional County Municipality teraz
![]() 04:55 |
![]() |
![]() 20:25 |

= 0.878‰ CAN Obyvateľstvo



