Aktuálny lokálny čas v Skerries, Írsko
Otázka: Koľko je hodín v Skerries? Odpovedať: Skerries (Leinster) sa nachádza v časovom pásme "IST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): nedeľa, 31. máj 2026, 00:34 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Skerries Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 147 deň, 1 hodina (hodiny), 25 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Skerries Zmena času 2026, 2027 (Europe/Dublin) »
| Skerries Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Írsko |
| Mena: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 9 671 = 2.092‰ IRL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ <10 m |
| GPS súradnice | 53° 34' 58" Sever, 6° 6' 30" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5957.8 km (3702 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4049.2 km (2516.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Írsko (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Skerries
Čas v Skerries teraz
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 21:42 |

= 2.092‰ IRL Obyvateľstvo



