Aktuálny lokálny čas v Nýrsko, Česko
Otázka: Koľko je hodín v Nýrsko? Odpovedať: Nýrsko (Plzeňský) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:14 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nýrsko Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 45 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Nýrsko Zmena času 2026, 2027 (Europe/Prague) »
| Nýrsko Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Česko |
| Mena: | CZK, Koruna |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 070 = 0.484‰ CZE Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 455 m |
| GPS súradnice | 49° 17' 37.9" Sever, 13° 8' 36.7" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5481 km (3405.7 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4526.1 km (2812.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Čeština (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Nýrsko
Čas v Nýrsko teraz
![]() 05:08 |
![]() |
![]() 21:01 |

= 0.484‰ CZE Obyvateľstvo



