Aktuálny lokálny čas v Havířov, Česko
Otázka: Koľko je hodín v Havířov? Odpovedať: Havířov (Moravskoslezský) sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 23:12 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Havířov Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 3 hodina (hodiny), 47 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Havířov Zmena času 2026, 2027 (Europe/Prague) »
| Havířov Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Česko |
| Mena: | CZK, Koruna |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 82 768 = 7.901‰ CZE Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 278 m |
| GPS súradnice | 49° 46' 47.4" Sever, 18° 26' 12.8" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5535 km (3439.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4472.1 km (2778.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Čeština (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Havířov
Čas v Havířov teraz
![]() 04:45 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 7.901‰ CZE Obyvateľstvo



