Aktuálny lokálny čas v Dobruška, Česko
Otázka: Koľko je hodín v Dobruška? Odpovedať: Dobruška sa nachádza v časovom pásme "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): piatok, 29. máj 2026, 00:14 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Dobruška Prepne na zimný čas 03:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 149 deň, 2 hodina (hodiny), 45 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Dobruška Zmena času 2026, 2027 (Europe/Prague) »
| Dobruška Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Česko |
| Mena: | CZK, Koruna |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 7 085 = 0.676‰ CZE Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 297 m |
| GPS súradnice | 50° 17' 31.2" Sever, 16° 9' 36" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5591.9 km (3474.7 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4415.1 km (2743.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Čeština (+1) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Dobruška
Čas v Dobruška teraz
![]() 04:51 |
![]() |
![]() 20:53 |

= 0.676‰ CZE Obyvateľstvo



