Aktuálny lokálny čas v Pavlikeni, Bulharsko
Otázka: Koľko je hodín v Pavlikeni? Odpovedať: Pavlikeni (Veliko Tŭrnovo) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 02:23 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Pavlikeni Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 152 deň, 1 hodina (hodiny), 36 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Pavlikeni Zmena času 2026, 2027 (Europe/Sofia) »
| Pavlikeni Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Bulharsko |
| Mena: | BGN, Lev |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 12 214 = 1.709‰ BGR Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 157 m |
| GPS súradnice | 43° 14' 34" Sever, 25° 19' 19" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4808.1 km (2987.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5198.9 km (3230.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Bulharčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Pavlikeni
Čas v Pavlikeni teraz
![]() 05:44 |
![]() |
![]() 20:46 |

= 1.709‰ BGR Obyvateľstvo



