Aktuálny lokálny čas v Nesebar, Bulharsko
Otázka: Koľko je hodín v Nesebar? Odpovedať: Nesebar (Burgas) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 02:17 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nesebar Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 152 deň, 1 hodina (hodiny), 42 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Nesebar Zmena času 2026, 2027 (Europe/Sofia) »
| Nesebar Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Bulharsko |
| Mena: | BGN, Lev |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 302 = 0.882‰ BGR Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 17 m |
| GPS súradnice | 42° 39' 33.2" Sever, 27° 44' 9.7" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4743.3 km (2947.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5263.8 km (3270.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Bulharčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Nesebar
Čas v Nesebar teraz
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 20:35 |

= 0.882‰ BGR Obyvateľstvo



