Aktuálny lokálny čas v Godech, Bulharsko
Otázka: Koľko je hodín v Godech? Odpovedať: Godech (Sofiya) sa nachádza v časovom pásme "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 06:22 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Godech Prepne na zimný čas 04:00, nedeľa, 25 október 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 151 deň, 21 hodina (hodiny), 37 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Godech Zmena času 2026, 2027 (Europe/Sofia) »
| Godech Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Bulharsko |
| Mena: | BGN, Lev |
| Kontinent: | Európa |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 154 = 0.721‰ BGR Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 692 m |
| GPS súradnice | 43° 0' 54" Sever, 23° 2' 39" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4782.8 km (2971.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5224.2 km (3246.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Bulharčina (+2) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Godech
Čas v Godech teraz
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 20:55 |

= 0.721‰ BGR Obyvateľstvo



