Aktuálny lokálny čas v San Felipe, Venezuela
Otázka: Koľko je hodín v San Felipe? Odpovedať: San Felipe (Yaracuy) sa nachádza v časovom pásme "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 06:42 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
San Felipe Prepne na zimný čas 23:14, pondelok, 18 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 16 hodina (hodiny), 31 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» San Felipe Zmena času 2026, 2027 (America/Caracas) »
| San Felipe Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Venezuela |
| Mena: | VEF, Bolivar |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 76 766 = 2.82‰ VEN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 287 m |
| GPS súradnice | 10° 20' 23.7" Sever, 68° 44' 32.9" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 1149.7 km (714.4 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 8857.4 km (5503.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Venezuela |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený San Felipe
Čas v San Felipe teraz
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 18:52 |

= 2.82‰ VEN Obyvateľstvo



