Aktuálny lokálny čas v Palo Negro, Venezuela
Otázka: Koľko je hodín v Palo Negro? Odpovedať: Palo Negro (Aragua) sa nachádza v časovom pásme "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 05:33 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Palo Negro Prepne na zimný čas 23:14, pondelok, 18 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 17 hodina (hodiny), 40 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Palo Negro Zmena času 2026, 2027 (America/Caracas) »
| Palo Negro Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Venezuela |
| Mena: | VEF, Bolivar |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 128 875 = 4.734‰ VEN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 437 m |
| GPS súradnice | 10° 10' 26" Sever, 67° 32' 31" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 1131.2 km (702.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 8875.8 km (5515.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Venezuela |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Palo Negro
Čas v Palo Negro teraz
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 18:47 |

= 4.734‰ VEN Obyvateľstvo



