Aktuálny lokálny čas v La Fría, Venezuela
Otázka: Koľko je hodín v La Fría? Odpovedať: La Fría (Táchira) sa nachádza v časovom pásme "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 06:42 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
La Fría Prepne na zimný čas 23:14, pondelok, 18 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 16 hodina (hodiny), 31 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» La Fría Zmena času 2026, 2027 (America/Caracas) »
| La Fría Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Venezuela |
| Mena: | VEF, Bolivar |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 27 077 = 0.995‰ VEN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 119 m |
| GPS súradnice | 8° 12' 54.8" Sever, 72° 14' 56" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 913.4 km (567.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 9093.6 km (5650.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Venezuela |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený La Fría
Čas v La Fría teraz
![]() 06:29 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 0.995‰ VEN Obyvateľstvo



