Aktuálny lokálny čas v Calabozo, Venezuela
Otázka: Koľko je hodín v Calabozo? Odpovedať: Calabozo (Guárico) sa nachádza v časovom pásme "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 05:31 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Calabozo Prepne na zimný čas 23:14, pondelok, 18 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 17 hodina (hodiny), 42 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Calabozo Zmena času 2026, 2027 (America/Caracas) »
| Calabozo Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Venezuela |
| Mena: | VEF, Bolivar |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 117 132 = 4.303‰ VEN Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 103 m |
| GPS súradnice | 8° 55' 27" Sever, 67° 25' 45.4" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 992.3 km (616.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 9014.8 km (5601.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Venezuela |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Calabozo
Čas v Calabozo teraz
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 18:45 |

= 4.303‰ VEN Obyvateľstvo



