Aktuálny lokálny čas v Tranqueras, Uruguaj
Otázka: Koľko je hodín v Tranqueras? Odpovedať: Tranqueras (Rivera) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:22 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Tranqueras Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 51 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Tranqueras Zmena času 2026, 2027 (America/Montevideo) »
| Tranqueras Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Uruguaj |
| Mena: | UYU, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 7 474 = 2.15‰ URY Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 187 m |
| GPS súradnice | 31° 11' 60" Juh, 55° 45' 0" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3469.1 km (2155.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6537.9 km (4062.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Uruguaj |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F,L [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Tranqueras
Čas v Tranqueras teraz
![]() 07:30 |
![]() |
![]() 17:49 |

= 2.15‰ URY Obyvateľstvo



