Aktuálny lokálny čas v Winter Springs, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Winter Springs? Odpovedať: Winter Springs (Florida) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:39 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Winter Springs Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 20 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Winter Springs Zmena času 2026, 2027 (America/New_York) »
| Winter Springs Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 33 282 = 0.107‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 17 m |
| GPS súradnice | 28° 41' 56" Sever, 81° 18' 29.2" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3191 km (1982.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 6816 km (4235.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Winter Springs
Čas v Winter Springs teraz
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 20:16 |

= 0.107‰ USA Obyvateľstvo



