Aktuálny lokálny čas v Seattle, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Seattle? Odpovedať: Seattle (Washington) sa nachádza v časovom pásme "PDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -7) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 08:12 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Seattle Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 158 deň, 17 hodina (hodiny), 47 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Seattle Zmena času 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Seattle Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 608 660 = 1.962‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 56 m |
| GPS súradnice | 47° 36' 22.4" Sever, 122° 19' 55.5" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5293.3 km (3289.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 4713.7 km (2929 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Seattle
Čas v Seattle teraz
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 20:53 |

= 1.962‰ USA Obyvateľstvo



